Dogodki

Kardiovaskularne bolezni so najpogostejši vzrok smrti v Evropski uniji, še bolj zaskrbljujoče pa je to, da Svetovna zdravstvena organizacija napoveduje trend rasti na tem področju. Utrujenost in pomanjkanje časa naj ne bosta izgovor za opuščanje telesnih aktivnosti, ki so investicija v vaše dobro počutje in zdravje.

Vabljeni na zanimivo predavanje in izvedbo vadbe "Kardiovaskularna obolenja in pomen vadbe", v torek, 30.7. 2019, od 9.30 do 11.00 v Medgeneracijskem centru Izola v veliki telovadnici. Matija Maršič, dipl. kin. in Marko Petrović, dipl. zdravstvenik, vam bosta predstavila najpogostejša kardiovaskularna obolenja, ter kakšna so načela vadbe pri določenih bolezenskih stanjih. Udeleženci si boste lahko brezplačno izmerili krvni tlak.

Se vidimo!

Več informacij in prijave:

070/ 644 443