Zdravo hujšanje
Center za krepitev zdravja Zdravstveni dom Izola pripravlja novo delavnico zdravega hujšanja.

Želite spremeniti svoj življenjski slog in zmanjšati telesno težo? Center za krepitev zdravja Zdravstveni dom Izola vas v okviru Programa za krepitev zdravja vabi na prvo srečanje na delavnici "Zdravo hujšanje", ki se prične v torek, 14. januarja 2020, v predavalnici Medgeneracijskega centra, Livade 7a, Izola, od 9.30 do 12.30 ure ali od 16.00 do 19.00 ure.

Udeleženci prejmete strokovno podporo in pomoč pri zdravem hujšanju ter znanja in veščine za spreminjanje prehranskih in gibalnih navad ter psihološko podporo v procesu hujšanja in vzdrževanja zdravega življenjskega sloga.

Delavnica traja 18 zaporednih tednov. Sestavljena je iz praktičnega in teoretičnega dela ter telesne vadbe.

Za udeležbo na delavnici se je potrebno predhodno prijaviti. Lahko po e-naslovu: ckz@zd-izola.si ali nas pokličete na tel.št.: 070 644 443, kjer boste prejeli tudi vse potrebne informacije.