SPLETNO NAROČANJE NA CEPLJENJE PROTI Covid-19 na portalu Z-vem

Spoštovani,

Pozivamo vse občane, ki se za cepljenje še niso odločili, naj se na cepljenje naročijo na povezavi Z-vem ali pri osebnem zdravniku. Na cepljenje, vas preko portala Z-vem lahko naroči tudi druga oseba. Izjema so tujci, ki se ne bodo mogli naročit preko portala Z-vem in se lahko na cepljenje prijavijo na info@zd-izola.si

v Zdravstvenem domu Izola se lahko prijavite za cepljenje proti COVID 19 preko portala Z-vem na naslednji povezavi https://zvem.ezdrav.si/domov. Prijavijo se lahko občani in vsi, ki imajo v našem zdravstvenem domu izbranega zdravnika.

O terminu cepljenja boste obveščeni preko sms ali preko telefonskega klica.

OBVEZNO SPOROČANJE ODPOVEDI:

V kolikor se na določeni termin cepljenja ne morete udeležiti, nam to obvezno sporočite:

• od 8.00 do 14.00 na tel. številko 05 6635 050 ali

• na e-naslov: info@zd-izola.si

Za vse informacije o cepljenju vam je na voljo nova spletna stran CEPIMOSE.SI
Spletna stran pokriva aktualne novice, predstavlja načrt cepljenja ter podaja ažurne informacije o številu opravljenih cepljenj in izvajanju cepljenja, dobavi cepiv, cepilnih centrih in neželenih učinkih. Z odgovori strokovnjakov so naslovljena najpogostejša vprašanja, posebni segmenti so namenjeni informacijam o cepivih, delovanju cepiv, zdravstvenim nasvetom in uporabnim gradivom ter objavi izsledkov raziskave pandemske izčrpanosti.