HAGT – Hitri antigenski test

Testiranje Sars-Cov-2 s hitrimi antigenskimi testi izvajamo vsak delovni dan med 7:15 in 8:00 uro. Na testiranje se je potrebno naročiti.

Uredba vlade določa, da brezplačno testiranje pripada le še osebam, ki se ne morejo cepiti in to dokažejo z zdravniškim potrdilom.

Cena hitrega testa je 9,50 €. Plačilo v gotovini ni možno!

Test lahko plačate z nakazilom na TRR - podatki za nakazilo:
IBAN: SI56012406030920740
Koda namena: OTHR
Namen plačila: COVID HAGT – Priimek in Ime
BIC banke: BSLJSI2X
Referenca: SI 99
Prejemnik: ZD Izola, ulica oktobrske revolucije 11, 6310 Izola

Test lahko plačate tudi neposredno pred testiranjem z bančno kartico
Gotovine NE sprejemamo.

Zaposleni lahko prinesete naročilnico vašega delodajalca, ki mu bomo izstavili račun za vaše  testiranje.

NAROČANJE:
po elektronski pošti covid@zd-izola.si Naročila bodo obdelana po vrsti, upoštevajoč čas prejema, pri čemer naročilo za isti dan ni možno.
po telefonu med 10.00 in 12.00 na telefonski številki 040 224 016

ODVZEM BRISA:
Pridite točno ob uri, ko ste naročeni.
Pripravite zdravstveno izkaznico, telefonsko številko in dokazilo o plačilu hitrega testa.

IZID TESTIRANJA:
Po opravljenem brisu se ne zadržujte pri nas, saj vaša prisotnost ni več potrebna. Če boste pozitivni, vas bomo najkasneje v roku 45 minut poklicali in vam dali navodila kako ravnati naprej.
Če bo rezultat testa negativen, boste na GSM prejeli SMS sporočilo predvidoma do 11. ure, malo kasneje pa vas bo na vhodu v zdravstveni dom (recepcija-triaža) čakalo natisnjeno potrdilo (če ga boste naročili).