Vzpostavljena Korona ambulanta - tel: 070 463 731 (7.00 – 20.00). To telefonsko linijo uporabljajte izključno, če menite, da nujno potrebujete pregled.

Poseben režim obravnave okužb dihal v Zdravstvenem domu Izola.

Od torka, 17.3.2020 dalje, v Zdravstvenem domu Izola velja poseben režim obravnave okužb dihal.
Vsa vročinska stanja, vsi sumi na okužbo dihal, bodo obravnavani kot potencialna okužba s koronavirusim!
Vstop v stavbo ZD Izola ni dovoljen! Pregledi bolnikov z okužbo dihal, povišano temperatruro se bodo izvajali izključno v prostorih medicine dela, prometa in športa!

Zaradi vaše varnosti in varnosti našega osebja, se je za pregled potrebno obvezno najaviti in se dogovoriti za termin pregleda.
V nobenem primeru pregled ne bo mogoč brez vnaprejšnje telefonske najave na telefonu 070 463 731 (7.00 – 20.00).

Nenajavljeni bolniki bodo pozvani, da se najavijo na ta telefon, zato nenajavljeni, zaradi vaše in naše varnosti, ne prihajajte pred zdravstveni dom! Izjema so življenje ogrožujoča stanja.

Bolniki z blažjimi prehladnimi znaki bodo pozvani, naj ostanejo doma.

Za informacije o koronavirusu in bolezni, ki jo povzroča, uporabljajte številko klicnega centra 080 14 04, vsak dan med 8. in 20. uro.

V Korona ambulanto pokličite na telefonsko številko 070 463 731 (7.00 – 20.00) samo, če menite, da nujno potrebujete pregled.

Za vsa ostala nujna stanja deluje kot običajno ambulanta NMP!