Vzpostavljen Korona - tel 05 6635 010 (7.00 – 20.00). To telefonsko linijo uporabljajte izključno, če menite, da nujno potrebujete pregled.

Poseben režim obravnave okužb dihal v Zdravstvenem domu Izola.

Od torka, 17.3.2020 dalje, v Zdravstvenem domu Izola velja poseben režim obravnave okužb dihal.
Vsa vročinska stanja, vsi sumi na okužbo dihal, bodo obravnavani kot potencialna okužba s koronavirusim!
Vstop v stavbo ZD Izola ni dovoljen! Pregledi bolnikov z okužbo dihal, povišano temperatruro se bodo izvajali izključno v prostorih medicine dela, prometa in športa!
Zaradi vaše varnosti in varnosti našega osebja, se je za pregled potrebno obvezno najaviti in se dogovoriti za termin pregleda. V nobenem primeru pregled ne bo mogoč brez vnaprejšnje telefonske najave na korona-tel: 05 6635 010 (7.00 – 20.00).
Nenajavljeni bolniki bodo pozvani, da se najavijo na ta telefon, zato nenajavljeni, zaradi vaše in naše varnosti, ne prihajajte pred zdravstveni dom! Izjema so življenje ogrožujoča stanja.

Bolniki z blažjimi prehladnimi znaki bodo pozvani, naj ostanejo doma.

Za informacije o koronavirusu in bolezni, ki jo povzroča, uporabljajte izključno 080 14 04.
Korona-tel 05 6635 010 (7.00 – 20.00) uporabljajte izključno, če menite, da nujno potrebujete pregled.

Za vsa ostala nujna stanja deluje kot običajno ambulanta NMP!